ОПЛАТА

  1. Ціна товару вказується в гривнях і включає податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.
  2. Сума замовлення складається із вартості замовлених товарів.
  3. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, це Замовлення вважається анульованим.
  4. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.
  5. Оплата Товару здійснюється Покупцем:
  • готівкою при отриманні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеній на Сайті з урахуванням знижок;
  • безготівковим розрахунком з використанням банківських карток при оформленні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаній на Сайті з урахуванням знижок.
  1. Zagotovki мають право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування визначаються Продавцями самостійно та вказані на Сайті.
  2. Zagotovki веде статистику оформлених Покупцем замовлень.
  3. Ви можете сплатити замовлення карткою Visa або MasterCard, Pay Pal.

 

ДОСТАВКА
 

1. Товар доставляється поштовим оператором Нова-Пошта.

2. Територія доставки Товарів представлених на Сайті обмежена межами України.

3. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4. При доставці, Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець та третя особа іменуються «Одержувач»). У разі неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручено особі, яка може надати відомості про Замовлення (номер відправлення та/або ПІБ Одержувача), а також сплатити вартість замовлення у повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених у пункті 4 цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, має право вимагати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип та номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Одержувача.

7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально під час оформлення доставки у пункті доставки.

8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до чинних правил поштового зв'язку.

9. Уточнити дату, час та при необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

10. Покупець розуміє та погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійних зобов'язань Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».